XRP neden yükseliyor? Dikkat edilmesi gereken önemli noktalar!

XRP’nin fiyatı 14 Ekim’de yükseldi ve token çok önemli 0,50 dolarlık fiyat işaretini geri almayı başardığı için son 24 saat içinde çift hanelere tırmandı.

XRP neden yükseliyor? Dikkat edilmesi gereken önemli noktalar!

Gerçekten de, XRP, CoinMarketCap’ten Finbold tarafından alınan verilere göre, son 24 saat içinde %12.43 artışla şu anda 0.5017$’dan işlem gören kazançlarla piyasa değeri bakımından ilk 20 kripto para biriminin başında geliyor.

XRP 1 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

XRP’nin toplam piyasa değeri 25.046 milyar dolar ve bir gün önceki 22.29 milyar dolardan yalnızca son 24 saatte piyasa değerine neredeyse 3 milyar dolar ekledi.

XRP yükseliş işaretleri

Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ile yasal savaşındaki son olumlu gelişmelerin bir sonucu olarak , XRP tokeni daha geniş kripto para piyasasından daha iyi performans gösteriyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde davanın 2023’ün ilk yarısında çözüleceğini öne sürdü.

XRP destek seviyesi

Yukarıdakilerin ışığında, bu bariyerin bir destek tabanına çevrilmesi, XRP fiyatı için çok önemli bir gelişme olacak ve XRP fiyatını yükseltme potansiyeline sahip.

XRP’nin fiyatı artıyor gibi görünse de, son yükseliş 0,56 ile 0,596 dolar arasında durdurulabilir. Ancak bu başarısızlık, 0,46 dolar destek seviyesini bir direnç bariyerine dönüştürürse yükseliş argümanıyla çelişebilir.

Kripto ticaret uzmanı Ali Martinez 11 Ekim’de yaptığı teknik analizde (TA) XRP’nin TD Sıralamasına dayalı bir “satış sinyali” gösterebileceğini vurguladığı için, böyle bir hareket ayıların XRP fiyatını 0,39 $’a çekmesinin önünü açabilir .

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com