Hyundai i120 fiyat listesi: Bak işine Polo!

B hatchback sınıfında pek çok otomobilin yarış halinde olduğunu söyleyebiliriz. Renault Clio, Volkswagen Polo, Kia Rio, Skoda Fabia, Seat Ibiza bir çırpıda sayabileceğimiz otomobiller arasında yer alıyor.

İşte bu araçlardan bir diğeri de Hyundai i20. Ülkemizde fazlasıyla ilgi gören model, şimdi uygun fiyat seçenekleriyle yeni alıcılarını bekliyor. İşte detaylar!

Hyundai i120 fiyat listesi: Bak işine Polo!

Hyundai i20’nin sınıfında pek çok rakibi olsa da en azılı rakipleri kabul etmek gerekir ki Renault Clio ve Volkswagen Polo. Clio hali hazırda 403.000 TL’den satılırken, Polo’nun başlangıç fiyatı tam 490.000 TL. Bu iki aracın tam ortasında ise Hyundai i20 yer alıyor. Güney Koreli firmanın modeline biçtiği başlangıç fiyatı, 437.000 TL seviyesinde.

Jump olarak isimlendirilen bu pakette 100 beygir güç üreten 1.4 litrelik benzinli bir motor ve manuel şanzıman yer alıyor. Şu anda kampanyalı satış fiyatıyla listelerde görünen i20, tüketicilere önemli bir fırsat sunuyor. Otomatik bir i20 satın almak isteyenlerin ise en az 470.500 TL ödemesi gerektiğini söyleyelim ve sizleri otomobilin güncel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com