Ethereum, günlük yaklaşık 90.000 yeni benzersiz adres ekliyor!

Ethereum ( ETH ) ağındaki tarihi Merge yükseltmesi , henüz piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto para birimi için önemli bir fiyat rallisini tetiklemedi . Bununla birlikte, yükseltmenin yarattığı yükseliş ortamı, kullanıcıları platforma çeken katalizörün bir parçası gibi görünüyor.

Ethereum, günlük yaklaşık 90.000 yeni benzersiz adres ekliyor!

Özellikle, 15 Eylül’deki Merge yükseltmesinden bu yana, Ethereum günlük yaklaşık 86.945 benzersiz adres eklemeyi başardı. Finbold tarafından Etherescan’dan alınan verilere göre, yükseltme sırasında adresler 205.410.380 iken, 14 Ekim’de rakam 208.018.737 idi.

Ethereum benzersiz adresler tablosu. Kaynak: Etherscan

Genel olarak, yeni benzersiz adresler, merkezi olmayan finans ( DeFi ) gibi kullanım durumlarında büyüme kaydetmeye devam eden ağı keşfetmeye çalışırken daha fazla insanın Ethereum’a ilgi gösterdiğini gösteriyor.

Birleştirmenin Ethereum üzerindeki etkisi

Özellikle, Ethereum’u İş Kanıtı ( PoS ) protokolüne geçiren Merge yükseltmesi, Ethereum’u deflasyonist bir varlık yapma potansiyeline sahiptir. Bir değer deposu olarak hareket etme yeteneği, özellikle hızla yükselen enflasyon ve faiz oranı artışlarıyla karakterize edilen mevcut makroekonomik ortamda çoğu yatırımcı için ilginçtir.

Benzersiz adreslerin, Birleştirmeden sonra olumlu kazançlar kaydetmek için Ethereum’un metrikleri arasında yer aldığını belirtmekte fayda var. Özellikle, 10 Ekim’deki bir Finbold raporu , Ethereum’un 8 Ekim’de ağa 135.780 yeni adresin katılmasıyla yeni adreslerde bir artış yaşadığını belirtti. Rakam, 7 Aralık 2021’den bu yana en yüksek oldu.

Aynı zamanda, Ethereum’un sosyal etkinliği, yükseltmeden sonra azaldı ve 6 Ekim itibariyle 8.46 milyon sosyal söz ve 24.07 milyar sosyal katılım kaydetti.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın

elfbar5000.net vozol5000.com