Binance Güne Bu 12 Altcoin ile Başladı: İşte Duyurular!

Günlük işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugünkü duyurularında 12 altcoin projesine yer verdi. Binance’in açıklamalarına göre Fantom (FTM) staking’ine yönelik yeni oranlar belli oldu. Ayrıca, 11 altcoin projesinin “tick” boyutunda değişmeye gidildi. İşte detaylar…

Binance, FTM için kilitli staking’i piyasaya sürdü

Binance Staking, FTM Kilitli Staking’i başlattı. Yani birden fazla ödül kazanmak için Fantom (FTM) tokenınızı 10 Ağustos 2022, TSİ 15’ten itibaren stake edebilirsiniz. Bu staking formatı “ilk gelen alır” esasına göre ayarlanmıştır. Ödül hesaplama süresi ise kripto para biriminizi bir stake havuzuna ekledikten sonraki günden stake döneminin sonuna kadarlık süreci ele alacak. Ödüller, günlük olarak ödenecek. Fantom staking hizmetine dair faiz geliri, maksimum ve minimum kilitli token miktarı gibi önemli verileri, aşağıdaki tablodan görebilirsiniz:

Binance Staking, kararlaştırılan stake döneminin sonunda stake edilen kripto para birimlerini kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edecek.  Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking’e giderek Kilitli Staking varlıklarını görebilirler. Kullanıcılar, stake döneminin sonunda kripto para birimlerini otomatik olarak stake havuzuna ekleyecek olan Staking ürünlerine aboneliklerini tamamlamadan önce “Auto-Stake” işlevini etkinleştirebilirler.

2 özel Fantom promosyonunun detayları

Fantom staking’ine dair iki promosyonun detaylarını da ele almak gerekiyor. İlk promosyon, 10 Ağustos TSİ 15 ve 20 Ağustos arasında gerçekleşecek. Bu promosyon için, tüm uygun katılımcılar arasından 500 kullanıcı seçilecektir. Seçilen her kullanıcı 100 FTM token alacaktır. Promosyon süresi boyunca, aşağıdaki gereksinimlerin her ikisini de karşılayan kullanıcılar bu promosyona katılmaya hak kazanır:

  • 800 FTM veya daha fazla net satın alma tutarı elde edenler.
  • 30, 60 veya 120 günlük FTM Kilitli Staking’e katılanlar.

İkinci promosyon da yukarıdakiyle aynı süreçlerde gerçekleşecek. Promosyon süresi boyunca, Kilitli Staking’e ilk kez katılan ve FTM Kilitli Staking ürünlerinde minimum 500 FTM’si olan ilk 2.000 kullanıcı, aşağıdaki ödül yapısına göre 50.000 FTM’yi ödül olarak paylaşmaya hak kazanacaktır.

Bu altcoin’ler için “tick boyutu” değişti

Son olarak, “piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyimini iyileştirmek için” Binance, 17 Ağustos TSİ 10’da belirli spot ticaret çiftlerinin boyutunu (yani birim fiyattaki minimum değişiklik) ayarlayacaktır.  Tick boyutu güncellemesi, mevcut spot emirleri etkilemez. Tick boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden önce verilen siparişler orijinal onay boyutuyla eşleşmeye devam edecektir. Boyutu değişecek kripto para birimlerinin listesini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com