Bedava bir yıllık Youtube Music Premium fırsatı!

Ülkemizde de kullanımda olan ve Spotify ile girdiği rekabette öne geçebilmek için kullanıcı deneyimlerini önemseyen YouTube Music, yeni bir program başlatacağını duyurdu. Türkçe’ye ”Dinleme Odası” olarak çevirebileceğimiz bu programa seçilenlere bir yıllık ücretsiz YouTube Music Premium hediye edilecek. İşte detaylar…

Youtube Music, Listening Room’u duyurdu! Bir yıllık ücretsiz Premium hediye

YouTube ekibi, Music uygulamasının gelişmesi ve geleceğini şekillendirebilmenin kolaylaşması adına kullanıcı deneyimine önem veriyor. Öyle ki seçilen kullanıcılara, düşünülen özellikler önceden test ettirilecek. Sonrasında kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre hareket edecek olan platform, bunu sağlayacak kullanıcıları form yoluyla seçecek. Seçilen kullanıcılar, bir yıllık Youtube Music Premium sahibi olacak.

Discord grubu sayesinde geri bildirim yapabilecek olan kullanıcılar, YouTube’un belirlediği şartlara uygun olmalı ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz formu doldurmalıdır. Ayrıca platformun özellikle istediği programa katılma şartları bulunuyor. Bunlar şu şekilde:

  • Müzik aşığı olun.
  • Bir yıl boyunca birincil müzik akışı hizmetiniz olarak YouTube Music’i kullanın. (aynı anda başka bir müzik akışı hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz)
  • Discord’daki konuşmalar ve anketler aracılığıyla düzenli olarak geri bildirimde bulunun.
  • Herhangi bir bilgiyi (ekran görüntüleri, özellikler hakkındaki konuşmalar, resimler) Discord kanalı dışında hiç kimseyle paylaşmayacağınızı kabul edin.

Bu şartları sağlayan ve formu dolduran herkesin seçilme şansı bulunuyor. Fakat YouTube, yaptığı açıklamada yalnızca seçilen belirli kişilerin programa dahil edileceğini söylüyor. Şirket, programa dahil edilenler ile Şubat 2023’te iletişime geçecek.

YouTube’un başvuru formunda pek çok farklı alandan sorular bulunuyor. Bunların içinde hangi tarz müzik dinlediğinizden tutun da hangi sıklıkta müzik dinlediğiniz soruları yer alıyor. Ayrıca programa seçilebilmek için, herhangi bir özelliği dışarıya sızdırmamayı ve YouTube’un Music uygulamasını bir yıl boyunca birincil müzik platformunuz olarak kullanmayı kabul etmeniz gerekiyor.

Youtube’un yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

”Bu programla birlikte şunları elde edeceksiniz:

  • Ücretsiz bir yıllık Youtube Müzik Premium üyeliği
  • Özel içeriklere önceden erişim hakkı
  • Youtube Music’in geleceğine doğrudan etki etme şansı”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com